Piste 1-10/4/23

Tijdens de paasvakantie heeft onze jeugd reeds 2 wedstrijden afgewerkt: de WDK te Burcht en de Paaseierenmeeting te Sint-Niklaas. 

Sint-Niklaas, 10/4/23

Op paasmaandag trokken onze jongeren naar de jeugdmeeting van AC Waasland. Ze gingen daar niet naar toe om paaseieren te rapen maar om hun beste prestatie neer te zetten. Voor verschillende atleten was dit een nieuwe poging om hun persoonlijke records te breken.

Uitslagen VOLH Pup-Min             Deelnemers VOLH Kan-Ben             Beste prestaties pup-min VOLH

Burcht, 1/4/23

Op 1 april stond reeds de eerste WDK meeting op het programma. Een mooie delegatie van onze jeugd, ongeveer 70 atleetjes,  trok naar deze wedstrijd om te proeven van de eerste zomermeeting. Helaas waren de weergoden niet goed gezind en werd het meer een herfstmeeting. Regen en kou. Maar toch mochten we al veel mooie prestaties noteren.

Uitslagen VOLH Pup-Min             Deelnemers VOLH Kan-Ben             Beste prestaties pup-min VOLH

 

 Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor
Silver sponsor